دسته بندی مطالب
برگزاری مانور واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران درتوزیع برق استان مرکزی
مانور واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد.
مانور واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد.

مانور ستادی و عملیاتی مدیریت بحران توزیع برق استان مرکزی با حضور معاونین ،مدیران ستادی و مدیران توزیع برق شهرستان اراک برگزار وسرعت و سطح آمادگی مدیران در پاسخ به فراخوان‌ با ثبت میانگین 12 دقیقه، نمره قابل قبولی را در این مانور کسب کرد.

 

رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در این مانور با اشاره به اینکه این مانور ستادی مدیریت بحران بدون اعلام قبلی جهت بررسی و ارزیابی میزان آمادگی مدیران ستادی برگزار شد، بیان کرد: پس از فراخوان مدیریت بحران مدیران با آمادگی کامل و مجهز به تجهیزات در زمان کمتر از 15 دقیقه در محل حضور یافتند.

مهندس امینی افزود: هم‌افزایی دانشی و افزایش آمادگی نیروها در شرایط حساس و بحرانی ضروری است و سرعت برقراری مجدد شریان حیاتی برق بستگی به بزرگی خسارات و میزان آمادگی نیروهای عمل‌کننده دارد.

وی بابیان اینکه میزان آمادگی نیروها در شرایط اضطراری را می توان با افزایش مانورهای عملیاتی و تمرین ارتقا داد،اظهار کرد: پس از حضور مدیران و معاونین در محل بحران ،وظایف هر معاونت در شرایط بحران تشریح شد.

 
 
 

مهندس امینی بابیان اینکه تعیین سناریو مناسب برای اجرای مانورهای عملیاتی با بهره‌وری بهینه از اولویت برخوردار است،افزود: افزایش توان و آمادگی برای شرایط اضطراری، آشنایی واحدهای معین با شبکه برق واحد، آمادگی پیمانکاران برای همکاری در شرایط اضطراری، رفع معایب و تعمیر اساسی شبکه برق محدوده مانور،اعمال حداقل قطعی برق به مشترکین برای رفع معایب و تعمیر اساسی شبکه برق ،افزایش سرعت و سطح آمادگی مدیران و کارکنان در پاسخ به فراخوان‌ها از اهداف برگزاری این مانورها است.

تاریخ:
1398/09/25
تعداد بازدید:
1226
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal