دسته بندی مطالب
پویش «#هرهفته_الف_ب_ایران»
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: صنعت آب و برق تا پایان سال 1398 بهره‌برداری از 227 طرح را آغاز خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: صنعت آب و برق تا پایان سال 1398 بهره‌برداری از 227 طرح را آغاز خواهد کرد و قصد داریم این کار را «همه با هم» انجام دهیم، یعنی مردم، رسانه‌ها و کارکنان و متخصصان صنعت آب و برق در کنار یکدیگر طرح‌های دو صنعتی را که الفبا و زیرساخت توسعه هستند، افتتاح و بهره‌برداری کنند. 

علی رضایی در توضیح این خبر افزود: وزارت نیرو تا پایان سال جاری مکلف به بهره‌برداری از 227 پروژه در قالب پویش «#هرهفته_الف_ب_ایران» شده است که گزارش دقیق و اطلاع رسانی به موقع این اتفاقات می‌تواند فضای امیدبخش و مثبتی را در جامعه ایجاد کند.

وی بیان کرد:در پویش # هر هفته- الف- ب- ایران، که آن را با مشارکت مردم و رسانه ها پیش خواهیم برد. " همه با هم" خواهیم دید که در عرصه خدمات زیربنایی آب و برق، که نقش محوری در تأمین رفاه و امنیت هموطنان دارد و همچنین زمینه ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخشهای اقتصادی کشور است، متخصصان ایران زمین چه می کنند و سرمایه های این کشور را چگونه برای ارتقای زیرساختها و ظرفیتهای تولید و کیفیت زندگی به کار می گیرند.

رضایی افزود:در پویش# هر هفته- الف- ب- ایران، " همه با هم" درباره ابعاد این سرمایه گذاریها و اثراتشان بر کشور و کیفیت زندگی مردم، و فرصتهایی که برای توسعه ایجاد می کنند، گفت و گو خواهیم کرد چرا که قصد داریم طرحهای زیرساختی صنعت آب و برق را به میان مردم بیاوریم.

وی اظهار کرد: پویش، تلاشی است که نشان دهیم ایرانیان امیدوار و سختکوش در هر شرایطی، در سخت‌ترین روزهای تحریم و مخاصمه‌های خارجی، به سازندگی و آبادانی کشور خویش همت می‌گمارند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است.

رضایی در خصوص اهداف این پویش گفت: این پویش اهداف مهمی را در دو سطح ملی و سازمانی دنبال می کند، اهداف ملی شامل افزایش امید و اعتماد اجتماعی از مسیر آگاه سازی مردم نسبت به سرمایه گذاریها و دستاوردهای صنعت آب و برق،تبیین مطلوب خدمات دولتهای یازدهم و دوازدهم در عرصه صنعت آب و برق،افزایش امید اجتماعی و نشان دادن ظرفیتهای اقتصادی کشور حتی در شرایط شدیدترین تحریم های اقتصادی واهداف سازمانی شامل بهبود ارتباط گیری با اقشار مختلف مردم بر محور مدیریت توأمان عرضه و تقاضا، توجه دادن افکار عمومی به اهمیت صنعت آب و برق در نظام اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای جایگاه وزارت نیرو در افکار عمومی و معرفی خدمات گسترده صنعت آب و برق می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:این پویش معطوف به نظرات و مطابق خواست مردم است و می‌بایست میزان رضایت مردم و توجه به نیازهای آنان مورد توجه قرار گیرد.

 

 

تاریخ:
1398/09/11
تعداد بازدید:
1661
منبع:
Powered by DorsaPortal